ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Фестиваль «Пісні, обпалені війною» вперше відбувся на Одещині

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Жовтня 2021, 16:39

Він зібрав i професійних виконавців, i аматорів, яких об’єднав  головний лейтмотив пісенного свята — спільна жага до перемоги.

У фестивалі взяли участь виконавці вокально-хорового та музичного жанрів у різних вікових категоріях. Виступи зіркових гостей, зокрема відомого етно-драйв гурту «Друже Музико» та ансамблю «Перлини кордону», викликали шквал емоцій у глядачів.

— Ми вдячні за запрошення. Було дуже приємно побачити друзів та завести нові знайомства, разом сказати слово про війну та заспівати добрих пісень. Це надзвичайно емоційно та сильно, — поділився враженнями фронтмен гурту «Друже Музико» Максим Трубніков.

За словами організаторів, такі заходи не лише збільшують популярність військової пісні, а й вшановують пам’ять борців за Незалежність України в сучасній війні з московським окупантом та виховують українську молодь. Адже саме пісні війни здатні чесно, щиро та без фальші розказати, що таке справжній патріотизм і відданість своїй країні.

Окрім насиченої пісенної програми,  присутні також змогли ознайомитися з виставкою дитячих малюнків та відвідати музейну експозицію «Народжені перемагати».

Фото з мережі Інтернет

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армія і суспільство