ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бути харківським тероборонівцем – значить бути справжнім патріотом і не боятися ворогів

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Жовтня 2021, 19:10

У Харкові відбулися чергові практичні заняття з воїнами окремої бригади територіальної оборони. Найкращих захисників та захисниць України заохотили з нагоди Дня територіальної оборони України.

Так, на різних локаціях армійці відпрацювали вправи зі зброєю, удосконалили навички користування засобами зв’язку та оновили знання з бойової медицини.

– Сьогодні в нашому розташуванні зібралися найкращі воїни з різних підрозділів, – каже командир бригади ТрО підполковник Андрій Бородін. –  Після планових занять найкращі з нас отримали чергові військові звання резервістів, почесні грамоти та подяки від старших начальників та місцевих органів самоврядування. Зауважу, що бути харківським тероборонівцем – значить бути справжнім патріотом і не боятися ворогів.

У рамках святкових заходів із вітальними словами виступили:  виконувач обов’язків військового комісара Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Арап, директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної держадміністрації Олексій Максимов. Архієрей Православної церкви України  єпископ Харківський та Богодухівський Митрофан  благословив армійців на добру ратну службу.

Серед нагороджених почесною грамотою від командира бригади – 59-річний харків’янин старший лейтенант резерву Олексій Рафф.

– Для мене дуже важливо бути в лавах харківської тероборони. Так сталося, що я не служив в армії, але я люблю свою державу і стараюся робити щось корисне для неї. У бригаді ТрО я командую стрілецькою ротою, – пояснив старший лейтенант резерву Олексій Рафф

По завершенню урочистостей перед присутніми виступили дитячі творчі колективи.

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram