ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військова делегація Королівства Данія відвідала ВІТІ

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Жовтня 2021, 11:31

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулась робоча зустріч керівництва навчального закладу з представниками Королівства Данії. Про це повідомляє пресслужба навчального закладу.

До складу військової делегації увійшли військовий радник підполковник Йенс Якобсен та старший військовий радник при Національному університеті оборони України пан Френк Єппесен.

Під час зустрічі заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко ознайомив представників Данії  із системою підготовки військових фахівців у галузі кібербезпеки, телекомунікацій та інформатизації.

Представники інституту  також ознайомили делегацію  зі здобутками та перспективними напрямками у галузі наукової діяльності.

Сторони обговорили можливості співпраці у напрямках гендерної рівності, міжнародного права, програм курсів лідерства та підготовки викладачів.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини