ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні завершилися українсько-американські військові навчання Rapid Trident 2021

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2021, 13:37 25

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки відбулась церемонія закриття українсько-американських військових навчань Rapid Trident  2021, які тривали з 20 вересня під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ ЗС України генерал-полковника Олександра Сирського.

У заході взяли участь представники країн-учасниць навчань, а також Командування Сухопутних військ, оперативного командування «Схід» тощо.

Бригадний генерал Владислав Клочков
Бригадний генерал Владислав Клочков

–  15 країн-учасниць, понад 6000 особового складу, декілька сотень одиниць бойової техніки, українська авіація та прикриття з повітря від країн НАТО, спільне українсько-польсько-американське десантування, оцінювання українських підрозділів експертами НАТО і багато іншого. Нам дійсно є, чим пишатися! Навчання багатонаціональної бригади продемонструвало, що ми здатні разом протистояти загрозам демократії та сучасному світовому порядку. Підрозділи та штаби Збройних сил України, США, країн НАТО і держав партнерів досягли взаємосумісності, до якої прагнули. Ми можемо діяти разом на землі та у повітрі, створюючи нову архітектуру колективних оборонних дій. Тож навчання Rapid Trident  2021 досягли своїх цілей і продовжують зміцнювати відносини між союзниками, об’єднувати наші сили. Ми стали сильнішими, здобули нові знання,  обмінялися досвідом, ‒ зазначив співкерівник навчань бригадний генерал Владислав Клочков.

Українсько-американські військові навчання Rapid Trident 2021 є завершальним етапом інтенсивних щорічних заходів з підготовки підрозділів Сухопутних військ ЗС України.

Читайте також: Українські десантники успішно пройшли оцінку НАТО

Вони мають винятково оборонний характер та спрямовані на посилення національних оборонних спроможностей, відпрацювання спільних дій, поглиблення взаємосумісності зі Збройними силами США та інших держав-партнерів.

–  Навчання Rapid Trident  2021 продовжують підтримувати сили оборони та безпеки України. Протягом останніх десяти днів ми працювали над встановленням партнерських взаємовідносин, проводили спільні заходи з питань безпеки та формували взаємну впевненість у наших процедурах, які були визначені як стратегічні опори нашого спільного дому, який ми будуємо разом, – сказав співкерівник навчань полковник Майкл Хенсон.

Під час урочистої церемонії учасників навчань було нагороджено відзнаками та подарунками. Також військові обмінялись патчами і сувенірами на згадку.

Фото авторів

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Навчання та тренування, Новини