ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі напередодні свята привітали тероборонівців

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2021, 16:57

День територіальної оборони України запроваджено Указом Президента 30 вересня 2020 року. Відзначають його кожної першої неділі жовтня.

Напередодні свята тероборонівців вітали в Одеському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Захід  відбувся під керівництвом військового комісара. До привітань долучилися також представники місцевої та обласної влади. Всі вони висловили слова щирої подяки та сподівання, що підрозділи тероборони у разі потреби зможуть без жодних проблем дати гідну відсіч ворогу.

Під час свого виступу військовий комісар ООТЦК та СП полковник Євген Борисов зазначив, що територіальна оборона — це пріоритетне завдання. Також він ознайомив присутніх зі змінами в законодавчій базі, що стосуються територіальної оборони, озвучив додаткові завдання, що будуть на неї покладені, а також висвітлив питання взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування щодо вирішення питань місць формувань підрозділів тероборони.

– Цьогоріч з питань територіальної оборони у зв’язку з новим територіальним розподілом зроблено чимало. З кожним роком ми бачимо, як зростає професійний рівень наших офіцерів тероборони. Звісно, цьому сприяють постійні заняття та тренування. Як відомо, війська територіальної оборони — це резерв Збройних Сил України. І хоча здебільшого ви живете звичайним цивільним життям, впевнений,  навчання, яке ви проходили протягом року, і набуті на практиці навички в разі потреби знадобляться вам, аби стати на захист свого міста, — зазначив військовий комісар ООТЦК та СП полковник Євген Борисов.

Після завершення заходу найкращим військовослужбовцям вручили грамоти.

Один із нагороджених — полковник запасу Олексій Рудаков. У майбутньому — заступник командира бригади територіальної оборони Одещини. Чоловік має неабиякий досвід, свого часу послужив у Німеччині, Казахстані, а ще за його плечима війна в Афганістані. У 1996 році Олексій Юрійович вийшов на пенсію. Але у 2014-му не зміг всидіти вдома і вирішив об’єднувати навколо себе таких самих небайдужих українців.

— У 2014-му я проживав на Сумщині, де й став одним із засновників територіальної оборони. На сьогодні вже двічі брав участь у зборах, після чого й підписав контракт на службу в резерві у складі бригади територіальної оборони. І таких, як я, чимало. Ми маємо патріотично налаштованих людей, які готові навчатися й виконувати покладені на нас завдання, — зауважив Олексій Рудаков.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Армія і суспільство