ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Укрспецекспорт» презентував виставку, присвячену 25-річчю компанії

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2021, 14:10

Сьогодні, 1 жовтня, у приміщенні Державної компанії «Укрспецекспорт» відкрилася фотовиставка, присвячена 25-річчю державного спецекспортера.

Представлені на виставці фото розповідають про історію ДК «Укрспецекспорт», а також про людей, які створювали систему спеціального оборонного експорту держави та розвивали військово-технічну співпрацю України з багатьма іншими країнами.

— На цих світлинах ви можете спостерігати основні етапи створення, становлення та розвитку нашої компанії. Історію завжди творять люди, тож на знімках здебільшого відображена діяльність наших співробітників, які працювали в «Укрспецекспорті» протягом цього часу. Зокрема, зафіксовано моменти, як вони проводять важливі переговори з представниками іноземних делегацій, докладно розповідають їм про переваги вітчизняних зразків ОВТ та спільно радіють укладеним контрактам. Вважаю, що нинішнє покоління «Укрспецекспорту» достойно прийняло естафету та примножує славетні здобутки попередників, продовжуючи гідно представляти Україну на міжнародному ринку ОВТ, — зазначив з цього приводу генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря.

Зі свого боку перший очільник «Укрспецекспорту» Андрій Кукін, який також був присутнім на цьому заході, нагадав присутнім про перший експортний контракт на поставку прорезинених гусениць в одну із Близькосхідних країн на початку 1997 року. Хоч його сума була й невелика — декілька тисяч доларів США, нині цифри на порядок вищі, проте значущість важко переоцінити, бо так наша держава заявила про себе як спецекспортер, який роками підтверджує статус надійного.

Фото Дмитра Юрченко

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram