ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські десантники успішно пройшли оцінку НАТО

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2021, 9:13 4

Під час проведення багатонаціональних українсько-американських військових навчань Rapid Trident 2021 здійснено оцінку НАТО першого рівня (NEL-1) підрозділу однієї з десантно-штурмових бригад. Протягом двох тижнів українські десантники виконували низку завдань, пов’язаних як з організацією роботи штабів, так і практичним виконанням завдань у польових умовах. Завершальним штрихом стала організація мобільного блокпоста та взяття під контроль важливої дороги. 

Забігаючи наперед, варто зазначити, що зі всіма поставленими завданнями наші хлопці впорались на відмінно. За короткий термін часу вони не лише провели розвідку місцевості та нейтралізували небезпечні вибухові предмети, але й за допомогою спеціального обладнання змогли створити повноцінний блокпост. 

Під час виконання цього завдання десантникам довелось долати опір невдоволеного натовпу місцевого населення, шукати наркотики та зброю в автомобілях, що проїжджали через контрольовану ділянку, і навіть відбивати збройний напад противника. До речі, ворог був майже реальний, адже його роль виконували військовослужбовці зі спеціального підрозділу дій противника. І ці «терористи» діяли так вправно, що під час однієї з атак на блокпост десантників останні були змушені викликати підтримку з повітря. 

Читайте також: Українські та американські військові здійснили спільне десантування з літака С-130 «Геркулес»

Загалом дії наших крилатих піхотинців були високо оцінені спостерігачами країн НАТО. Успішне проходження цього оцінювання дозволяє нашим десантникам не лише проводити спільні навчання з партнерами країн НАТО, але й брати участь у реальних бойових завданнях разом із нашими братами по зброї. 

Фото авторів

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Навчання та тренування, Новини, Події