ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сьогодні розпочинається призов юнаків до війська

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2021, 11:38

Сьогодні, 1 жовтня, в Україні розпочинається осінній призов громадян до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

Відповідно до Указу № 71 Президента України черговий призов громадян України на строкову військову службу відбуватиметься у жовтні-грудні.

Як ми вже повідомляли, 29 вересня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про затвердження чисельності громадян, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні‒ грудні 2021».

Перші відправлення до війська планується розпочати 5 жовтня, завершиться призов 21 грудня. Кабінет Міністрів встановив чисельність майбутніх строковиків у кількості 13 575 осіб, із них: до лав Збройних Сил — 6 500 осіб, Нацгвардії — 4 775 осіб, Держприкордонслужби — 1 700 осіб, Держспецтрансслужби — 600 осіб.

Загальний обсяг видатків у сумі 71,1 млн грн для проведення призову буде здійснюватися у межах відповідних бюджетних призначень. Для призову до Збройних Сил України виділено 34,1 млн грн, Нацгвардії — 25,0 млн грн, Держприкордонслужби — 8,9 млн грн, ДССТ — 3,1 млн грн.

Читайте також:

На строкову військову службу у жовтні‒грудні 2021 року призиваються громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Стежте за нами в Instagram