ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Rapid Trident ‒ 2021: озеро завширшки 200 метрів долали БТРи, БМП та… колісні автомобілі

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2021, 10:18

Ювілейні багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident ‒ 2021 стали багатими на здобуття нового унікального досвіду підрозділами різних країн. Чого лише варте спільне десантування українсько-американсько-польського підрозділу з літака С-130 «Геркулес». Проте не тільки десантники здобували нові уміння. Так, наприклад, один із підрозділів механізованої бригади, що бере участь у навчаннях, здійснив подолання водної перешкоди в повному складі. По воді, поруч вже зі звично плавучими БТР та БМП, пішли… колісні автомобілі, долаючи озеро завширшки більш ніж 200 метрів та глибиною близько 20 метрів. Щоправда, робили це не своїм ходом, а в кузові потужних плавучих транспортерів ПТС-2.

За задумом керівництва навчань, колісна техніка під прикриттям вогню з танків та артилерії  мала підвезти боєприпаси та продовольство частинам і підрозділам, які захопили умовний плацдарм та почали рейд у тил ворога.

– Під час виконання цього завдання ми відпрацювали низку елементів, ‒ розповів військовослужбовець Богдан. – Крім безпосередньо переправи, ще й прийом та вивантаження вантажівок на непідготовлені ділянки. Все це потрібно вміти робити швидко. Адже під час бою саме в ці моменти ми будемо легкою ціллю.

Загалом здійснення переправи в такому складі отримало високу оцінку керівництва навчань як за складність, так і за професійну майстерність усього особового складу.

Фото Володимира Скоростецького

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Навчання та тренування, Новини