ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Італійські військові вшанували пам’ять полеглих захисників України

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2021, 15:34

Сьогодні, 1 жовтня, представники Апарату аташе з питань оборони при Посольстві Італійської Республіки в Україні взяли участь у вшануванні пам’яті українських військових.

Церемонія вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок, відбулася на території Міністерства оборони у Меморіальному комплексі «Зала Пам’яті».

Віддати шану полеглим героям прийшли їхні близькі та рідні, бойові побратими, представники керівництва Апарату Міністерства оборони України, військовослужбовці та працівники ЗСУ, а також представники Апарату аташе з питань, оборони (АПО) при Посольстві Італійської Республіки в Україні. До складу італійської делегації увійшли новопризначений АПО при Посольстві Італійської Республіки в Україні полковник Емануель Канале Парола та попередній АПО при Посольстві Італійської Республіки в Україні полковник Рікардо Крістоні.

Цього дня Дзвін Пам’яті пролунав чотири рази.

У цей день внаслідок бойових дій з російськими найманцями у 2014 році загинули:

Старшина Олександр Вахнюк,

Солдат Сергій Ковальчук.

У цей день у 2017 році від смертельного поранення помер:

Молодший сержант Сергій Клемешев.

1 жовтня 2019 року віддав життя за Батьківщину:

Старший сержант Роман Беспалий.

Учасники церемоніалу, зокрема члени італійської офіційної делегації, вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини