ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уперше в історії Rapid Trident багатонаціональний батальйон виконуватиме бойову стрільбу

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Вересня 2021, 10:05

20 вересня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що на Львівщині, розпочнуться українсько-американські військові навчання Rapid Trident 2021.

Українсько-американські військові навчання Rapid Trident 2021 триватимуть з 20 вересня по 1 жовтня.

Головна мета міжнародних маневрів — підготовка до спільних дій у складі багатонаціональних сил під час коаліційних операцій.

На урочистостях з нагоди початку навчань будуть присутні представники Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, оперативного командування «Схід», представники Збройних Сил США та країн-партнерів.

Участь у міжнародних навчаннях візьмуть 6000 військовослужбовців із 15 країн-партнерів.

Вперше в історії Rapid Trident відбуватимуться тактичні навчання багатонаціонального батальйону з бойовою стрільбою.

Під час навчань заплановано спільне десантування українських та американських десантників з літака військово-транспортної авіації США С-130.

Навчання  Rapid Trident 2021 — важливий крок України на шляху до НАТО, вони мають підвищити рівень підготовки й оперативності українських військ, а також покращать сумісність штабів Збройних Сил України, США та інших членів НАТО і держав-партнерів.

Довідка. Навчання Rapid Trident вперше відбулись у 2006 році. Із 2008 року ці військові навчання трансформувались у сценарному та організаційному плані й загалом взяли вектор на підготовку підрозділів та відпрацювання сценаріїв із миротворчої тематики. Зважаючи на те, що місцем проведення було обрано територію України, назва навчання отримала національну конотацію — Rapid Trident, що в перекладі з англійської — «Стрімкий Тризуб». Вони відбуваються в межах програми «Партнерство заради миру» за участю військовослужбовців країн НАТО.

Читайте також:

Підготував Назар Волошин

Читайте нас в Telegram
Мітки: