ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Запоріжжі попрощалися із загиблим героєм Денисом Германом

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Вересня 2021, 18:11

У Запоріжжі, на Алеї Захисників, попрощалися з воїном-розвідником солдатом Денисом Германом, який загинув 11 вересня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новогнатівка Донецької області.

Траурна церемонія відбулась з військовими почестями. Попрощатися із загиблим прийшли його бойові побратими, ветерани бойових дій на Донбасі, волонтери, представники місцевої влади.

На жаль, війна триває і вона забирає найкращих синів та дочок України. Денис був один із них. Він був справжнім сином України, справжнім солдатом своєї держави. Він віддав найцінніше, що є у людини, своє життя. Твоя жертва, Денисе, не буде марною. Ми виконаємо справу до кінця, — сказав  начальник управління розвідки оперативного командування «Схід» полковник Тарас Комарницький.

Офіцер вручив Грамоту пошани та скорботи батькам загиблого військовослужбовця та виказав їм слова глибокого співчуття.

— Денис проходив службу в нашому підрозділі з січня 2020 року. Він зарекомендував себе як дуже позитивна людина. Дуже любив свою вітчизну, любив свою сім’ю. Дуже боляче втрачати таких воїнів. Вибачте, що не вберегли, — сказав заступник командира військової частини з морально-психологічного забезпечення підполковник Едуард Коровін.

У пам’ять про загиблого військовослужбовця та воїнів, які полягли за Україну, було оголошено хвилину мовчання. Військовий капелан відслужив молебень. 

Денис Герман народився 29 вересня 1989 року в Запоріжжі, навчався у загальноосвітній школі № 91, закінчив КПУ, набув вищу освіту за спеціальністю «правознавство» та здобув кваліфікацію магістра права.

Проходив військову службу за контрактом у окремому розвідувальному батальйоні на посаді навідника. 

У Дениса залишилися батько, мати та сестра Діана.

Вічна пам’ять Герою!

Фото Віолетта Бородіна

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram