ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Тренуються армійські вертолітники…

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Вересня 2021, 9:56

– Дві льотні зміни відбулись за схемою день-ніч у простих метеоумовах, – розповів командир окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського полковник Віталій Панасюк. – Планові таблиці передбачали виконання пілотами завдань з відновлення навичок у техніці пілотування, здійснення вильотів у зону та на маршрут, тренування передових авіаційних навідників. Також вони виконали вправи по веденню фотострільб.

Окрім того, продовжилася професійна підготовка  курсантів-кожедубівців, що проходять льотну практику у військовій частині.

– Серед головних чинників, які визначили особливість льотних змін, стала саме підготовка курсантів-випускників Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба до екзаменаційних вильотів, які розпочнуться найближчим часом, – підкреслив командир авіаційної бригади.  – Оцінки за льотну практику стануть для них визначальним кроком до складання  державних іспитів та отримання первинного офіцерського звання.

Завдання планових таблиць упродовж льотних змін були виконані у повному обсязі, з чітким дотриманням правил льотної та протипожежної безпеки. На розборі польотів високу оцінку командира отримали дії усього особового складу частини. Особлива подяка була висловлена інженерно-технічному складу авіабригади та спеціалістам наземних служб, які оперативно та бездоганно забезпечили якісну підготовку і безаварійну експлуатацію авіаційної техніки та озброєння.

Читайте також: Як харківські курсанти у небі практикуються

Фото автора

11

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: