ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

По 100 тисяч гривень отримають учасники АТО/ООС із Черкас

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Вересня 2021, 14:14

У Черкасах двадцять учасників АТО/ООС отримають по 100 тисяч гривень матеріальної допомоги. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради.

– Ми в Черкасах поважаємо своїх захисників і дбаємо про них. Цим людям ми зобов’язані можливістю мирно жити й розвивати наше рідне місто. Тому підтримували та продовжуємо підтримувати людей, котрі пішли на війну за покликом серця, взяли до рук зброю, аби всі жили в сильній і незалежній державі, – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко.

Читайте також:  Як ветеранам Черкас отримати грошову допомогу в розмірі 100 тисяч гривень

Такі разові виплати з міського бюджету учасникам АТО/ООС здійснюються у рамках «Програми соціальної підтримки мешканців м. Черкаси, які забезпечують національну безпеку і оборону, відсіч і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих громадян, які захищали державний суверенітет України, на 2019–2021р». Виплати надаються лише тим учасникам АТО/ООС, які відмовилися від права на земельну ділянку під забудову в межах міста.

– Згідно з планом асигнувань цієї Програми на 2021 рік бюджетом передбачено 10 мільйонів гривень, що дає змогу в поточному році виплатити її 100 особам.  60 осіб-учасників АТО/ООС  вже отримали таку допомогу, а до кінця цього року її отримають ще 40 військових, – зазначила начальниця управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Валентина Литвинович.

Інформацію про те, які документи потрібні для участі в цій програмі, можна дізнатися в департаменті соціальної політики за телефоном +380-472-37-63-41 (відділ по роботі з учасниками АТО/ООС).

 

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армія і суспільство, Новини, Соціальний захист