ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Об’єднані зусилля – 2021»: спільно діють українські, британські та шведські військові

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Вересня 2021, 18:58

В рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2021» на Приазов’ї багатонаціональна батальйонна тактична група у складі підрозділів бригади морської піхоти Збройних Сил України, підсилених ротою 1-го піхотного полку ЗС Великої Британії та підрозділом 1-го амфібійного полку ЗС Королівства Швеції, відпрацювала контрнаступальні дії та не допустила евакуації противника морем. Блискучу бойову операцію проведено за підтримки авіації, артилерії та вогневої підтримки з моря підрозділами Військово-Морських Сил та Державної прикордонної служби України.

Представники держав-партнерів високо оцінили проведення навчань. Так, Командувач Стратегічного командування ЗС Об’єднаного Королівства Великої Британії генерал ПатрікСандерс зауважив, що організація та проведення СКШН такого масштабу потребують затрат великої кількості ресурсів і сил, проте учасники успішно впоралися з поставленим завданням.

— Ці навчання продемонстрували, що не тільки держави-партнери НАТО надають підтримку Україні, а і представникам наших країн є чого повчитися в українських військових, —наголосив генерал ПатрікСандерс.

Головнокомандувач ЗС України / CinC AF ofUkraine генерал-лейтенант Валерій Залужний зазначив, що сценарій цих навчань наближений до можливих реальних подій у контексті ситуації, яка складається на кордоні з Росією та з адміністративною межею АР Крим.

— «Об’єднані зусилля – 2021» стали черговим кроком України до вступу в НАТО, оскільки офіцери Альянсу працювали у штабах ЗСУ не тільки як спостерігачі, а й на штатних посадах під час планування. Вони брали участь у проведенні навчань у наших бойових порядках і досягли рівня взаємосумісності, —сказав Головнокомандувач Збройних Сил України.

Стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля – 2021» відбувається на всіх основних українських військових полігонах, а також в акваторії Чорного й Азовського морів.

Це навчання винятково оборонного характеру, спрямоване на захист України, підвищення її оборонних спроможностей та взаємосумісності зі збройними силами держав-партнерів.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини