ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

RapidTrident – 2021: багатонаціональна бригада перейшла у наступ

Новини
29 Вересня 2021, 17:52
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На полігоні Міжнародного центру миротворчості та безпеки триває активна фаза українсько-американських військових навчань Rapid Trident – 2021. Багатонаціональна бригада, виконуючи бойовий наказ, перейшла у стрімкий наступ, подолала водну перешкоду та вийшла на визначені рубежі. Про це інформує пресслужба Сухопутних військ.

Українські та американські військовослужбовці разом із побратимами з інших країн-партнерів закріпилися і перейшли до оборони. Всі спроби умовного противника відновити втрачені позиції отримали жорстку відсіч та закінчилися для ворога невдало. Багатонаціональна бригада мала ефективну артилерійську підтримку та допомогу з повітря від армійської авіації.

Наразі підрозділи переходять до практичного відпрацювання стабілізаційних дій на звільненій від ворога українській території та створення умов для передачі Державній прикордонній службі України під контроль ділянки державного кордону.

В українсько-американських військових навчаннях Rapid Trident– 2021 разом з іноземними підрозділами беруть участь сили сектору оборони та безпеки України – окрема механізована бригада Сухопутних військ ЗС України, підрозділи Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Військової служби правопорядку, Антитерористичного центру Служби безпеки України, Управління державної охорони України та інші.

Сухопутні війська Збройних Сил України продемонстрували скоординовані тактичні дії, практичну взаємодію і реальну взаємосумісність з підрозділами США, держав Північноатлантичного альянсу та країн-партнерів.


12 мільйонів переплат на ліжках для військових: за матеріалами ДБР судитимуть двох екскерівників Одеського КЕУ
12 мільйонів переплат на ліжках для військових: за матеріалами ДБР судитимуть двох екскерівників Одеського КЕУ

Працівники ДБР за сприяння керівництва ГШ ЗСУ завершили досудове розслідування щодо двох колишніх керівників Одеського квартирно-експлуатаційного управління.

У липні росія скинула понад 8,3 тисячі авіабомб — Міноборони
У липні росія скинула понад 8,3 тисячі авіабомб — Міноборони

У липні 2026 року росія встановила новий рекорд із застосування КАБів — понад 8300 авіабомб, а на фронті відбулося майже 8 тисяч боєзіткнень.

Нацполіція встановила 159 місць незаконного утримання українців на окупованих територіях та в рф
Нацполіція встановила 159 місць незаконного утримання українців на окупованих територіях та в рф

Тимчасовий виконувач обов’язків голови Національної поліції України Максим Цуцкірідзе розповів, що Нацполіція виявила 159 місць незаконного утримання.

Авіаудар по Краматорську: 24 постраждалих, багатоповерхівку охопив вогонь
Авіаудар по Краматорську: 24 постраждалих, багатоповерхівку охопив вогонь

Унаслідок російського авіаудару по Краматорську постраждали 24 людини. Рятувальники врятували 9 мешканців із охопленого вогнем будинку та евакуювали чотирьох.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Офіцер штабу

від 60000 до 130000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

RobotaUa Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

WorkUa Лікар, фельдшер

від 21000 до 63000 грн

Одеса

17 Прикордонний загін

Olx Офіцер запасу ЗСУ

від 26000 до 132000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Водій кат В

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

1 відділ Сватівського РТЦК та СП