ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Питання взаємодії ЗСУ зі ЗМІ та гендерної рівності обговорили під час семінару ОБСЄ у Харкові

Прочитаєте за: 3 хв. 29 Вересня 2021, 18:34 16

У Харкові завершився семінар за темою: «Взаємодія Збройних Сил України з громадянським суспільством та інші ключові напрями демократичного контролю над ЗС України». Актуальні питання цивільно-військового співробітництва, рівні права чоловіків та жінок у війську та аспекти взаємодії військових із засобами масової інформаціїобговорилипід час заходу.

– Зв’язкиз громадськістю – одна із функцій управління. Суспільство повинно знати про життєдіяльність Збройних Сил України та всі наші успіхи на полі бою. З моменту початку формування служб зв’язків із громадськістю  (пресслужб) і до цього часу за допомогою слова, фото чи відео ми доносимо правдиву інформацію про захисників України, – зокрема зазначив у своєму виступі начальник управління зв’язків з громадськістю ЗС України полковник Богдан Сеник.

Він уточнив, що в багатьох військових колективах вже є пресофіцери, які організовують співпрацю з медіа, ведуть сторінки в соцмережах, фотографують, роблять відеоролики, відповідають на запити ЗМІ. Адже в сучасних умовах формування позитивного іміджу українського воїна без конкретних наочних прикладів неможливо.

– Головний принцип роботи зі ЗМІ – оперативність та правдивість. Про надзвичайні події треба повідомляти першими, адже будь-яким нашим замовчуванням може скористається ворог для поширення дезінформації. Важливо активно співпрацювати із журналістами у наданні інформації. Роботу представників ЗМІ, певним чином, можна також назвати демократичним контролем над ЗС України, – зауважив полковник Богдан Сеник.

Зі свого боку офіцер управління цивільно-військового співробітництва ЗС України підполковник Олександр Кутковпід час виступу приділив увагу алгоритму дій фахівця з цивільно-військового співробітництва.

– Наша робота ґрунтується на досвіді участі Збройних Сил України в бойових діях на Сході України. Адже саме на початку Антитерористичної операції й створено нашу структурув Збройних Силах України. Також ми активно вивчаємо успіхи своїх колег із армій країн-членів НАТО. Тож, скажу, що робота з суспільством є одним із головних наших завдань, –зазначив підполковник Олександр Кутков.

Також перед присутніми виступив представник Департаменту соціального та гуманітарного забезпечення Міноборони Україникапітан першого рангу запасу Андрій Коренько, який зробив екскурс в історію України та розповів про вплив громадянського суспільства на формування патріотизму в нашому війську.

А під час виступів декількох спікерів, які піднімали питання гендерної рівності, всі визнали, що деякі проблеми в нашому суспільстві ще таки залишаються, але останнім часом позитивних змін в цьому питанні вже чимало.

На завершенні семінару організатори заходу запропонували учасникам заповнити анкети, в яких можна було викласти думки стосовно основних тем, що обговорювалися під час семінару.

Читайте також: У Дніпрі обговорили механізми та переваги співпраці громадянського суспільства зі Збройними Силами

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство