ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Харківщині попрощалися із загиблим героєм Віктором Молостовим

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Вересня 2021, 16:30

Велике спільне горе об’єднало воїнів окремої механізованої бригади імені Івана Мазепи Збройних Сил України та мешканців селища Новоолександрівка, що на Харківщині. Десятки людей прийшли до одного із будинків цього населеного пункту, щоб провести в останню путь  свого земляка і сміливого воїна Віктора Молостова, підтримати його рідних.

Віктор Молостов загинув 26 вересня в районі проведення операції Об’єднаних сил унаслідок підриву на ворожій міні. Вдома у загиблого Героя залишилися дружина Ольга, донька Владлена та син Євген.

Командир бойової машини – командир механізованого відділення старший солдат Віктор Молостов не дожив до свого 50-річчя лише півтора місяця. У 2015-му він залишив свою цивільну роботу та добровільно пішов до Збройних Сил України за мобілізацією. Проходив службу в різних армійських колективах, що брали безпосередню участь в російсько-українській  війні. З березня 2021-го перебував у лавах окремої механізованої бригади імені Івана Мазепи.

За словами командування бригади, Віктор був вірним другом, користувався величезним авторитетом серед товаришів по службі, а як молодший командир мав чіткі перспективи щодо подальшого кар’єрного зростання.

Провести в останню путь захисника України, до його рідної Новоолександрівки, прибули військовослужбовці з різних частини і установ Харківського гарнізону, бойові побратими, які приїхали з фронту, представники Оперативного командування «Схід», а також посадовці місцевих органів самоврядування.

Старшого солдата Віктора Молостова поховали в рідному селищі. Почесною вартою біля труни загиблого стояли курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Наприкінці церемонії прощання рідним загиблого зі словами щирого співчуття передали Державний Прапор України.

фото Миколи Шарого

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram