ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Доба в ООС: 8 порушень режиму припинення вогню, два військовослужбовці дістали поранення

Новини ООС
29 Вересня 2021, 7:56
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Упродовж минулої доби, 28 вересня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил була контрольованою. Інтенсивність бойових дій на лінії зіткнення, в порівнянні з попередньою добою, не змінилась. Про це інформує пресслужба ООС.

Російсько-окупаційні війська 8 разів порушили режим припинення вогню, 1 раз із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

В напрямку КРИМСЬКОГО збройні формування двічі вели прицільний вогонь з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.

Поблизу ПАВЛОПОЛЯ російські найманці два рази відкривали щільний вогонь з автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї.

Також двічі під обстріл потрапили наші позиції неподалік КАМ’ЯНКИ. Перший обстріл ворог здійснив зі станкових протитанкових гранатометів, другий – із заборонених мінометів калібру 120 мм.

Крім того, на Донеччині зафіксовано застосування двох ворожих безпілотників, за допомогою яких ворог скинув ВОГ-17 в районі населених пунктів ЛЕБЕДИНСЬКЕ та ШИРОКИНЕ.

Внаслідок бойових дій два військовослужбовця Об’єднаних сил дістали вогнепальні поранення. Воїни перебувають в лікувальному закладі, стан їх здоров’я – задовільний.

Протягом поточної доби, 29 вересня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню.

В районі ЗОЛОТОГО-4 окупанти вели прицільний обстріл наших позицій з ручних протитанкових та підствольних гранатометів, а також стрілецької зброї.

Біля населеного пункту ПІСКИ ворог застосував ручні протитанкові гранатомети та великокаліберні кулемети.

На ворожі провокації наші військовослужбовці відкривали адекватний вогонь у відповідь, чим змусили противника припинити обстріли.

Підрозділи Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.


Destruction Team розбирає тил ворога: прикордонники нищать зв’язок, техніку й логістику окупантів
Destruction Team розбирає тил ворога: прикордонники нищать зв’язок, техніку й логістику окупантів

FPV-дрони прикордонників уразили засоби зв’язку, РЕБ і РЕР, техніку, укриття та логістичний хаб ворога на Північно-Слобожанському напрямку.

Антидронові сітки врятували «Хамві»: бійці 128-ї бригади пережили атаку російської «Молнії»
Антидронові сітки врятували «Хамві»: бійці 128-ї бригади пережили атаку російської «Молнії»

Бійці 128-ї Закарпатської бригади, повертаючись із бойового завдання, потрапили під атаку російського ударного безпілотника «Молнія».

ГУР нищать російську піхоту, техніку та логістику на Запорізькому напрямку
ГУР нищать російську піхоту, техніку та логістику на Запорізькому напрямку

Спецпризначенці ГУР показали кадри знищення російської піхоти, артилерії, транспорту, дронів та логістичних об’єктів на Запоріжжі.

Знищив шістьох росіян, а сімох взяв у полон: історія командира «Гіря»
Знищив шістьох росіян, а сімох взяв у полон: історія командира «Гіря»

Командир 3-ї мотопіхотної роти 43-ї окремої механізованої бригади Олексій із позивним «Гіря» захищає Харківщину — край, де народився та виріс.

ВАКАНСІЇ
Olx Заряджаючий, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 21000 до 121000 грн

Кам'янець-Подільський

Кам'янець-Подільський РТЦК та СП

WorkUa Водій-електрик

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

RobotaUa Військовослужбовець на службу за контрактом від 21 до 45 років

від 20000 до 120000 грн

Київ

Святошинський РТЦК та СП

WorkUa Головний спеціаліст, юрист

від 15000 до 15000 грн

Шепетівка

Шепетівський РТЦК та СП

WorkUa Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

ПУБЛІКАЦІЇ