ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Об’єднані зусилля-2021. Ми продемонстрували високий рівень взаємосумісності з підрозділами держав-членів НАТО – Андрій Таран

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Вересня 2021, 13:14

Сьогодні, 28 вересня, Міністр оборони України Андрій Таран та Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний ознайомились із ходом проведення стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля-2021» у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (с. Старичі Львівської області).

За словами Міністра оборони, «Об’єднані зусилля-2021» є важливим кроком до набуття взаємосумісності з підрозділами збройних сил держав-партнерів, адже цьогоріч у навчанні беруть участь представники 11 держав-членів НАТО та з 4 країн-партнерів.

— Ще на початку свого перебування на посаді Міністра оборони я визначав головним завданням досягти взаємосумісності з НАТО, щоб ми були здатні спільно діяти на полі бою. І сьогодні ми побачили, що ця взаємосумісність була продемонстрована на високому рівні. Наші партнери залучалися як до штабної, так і до практичної фази «Об’єднаних зусиль-2021», і всюди ми констатуємо спроможність діяти спільно, — зазначив Андрій Таран.

Міністр оборони наголосив, що українські військовослужбовці здатні спільно з іноземними колегами планувати, аналізувати хід бойових дій, отримувати розвідувальну інформацію, обмінюватися нею і використовувати її для успішного виконання завдань. Це, як відзначив очільник українського обороновго відомства, було продемонстровано під час виконання навчального завдання — штурму умовного містечка.

— Представники Румунії, Болгарії та інших країн під керівництвом українського командира батальйону успішно виконали навчальні завдання. Були задіяні бойові вертольоти, виконувалося десантування. Ми побачили наскільки важливо, щоб військовослужбовці з різних країн навчилися розуміти один одного, — додав Андрій Таран.

Слід відзначити, що стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля-2021» підготовлене повністю за стандартами НАТО, починаючи від початкової конференції, яка була проведена у січні, і завершуючи відпрацюванням усіх планувальних документів, які стосуються цих навчань.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook