ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Об’єднані зусилля – 2021»: морська компонента стратегічного командно-штабного навчання

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Вересня 2021, 9:57

У рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2021» кораблі та катери зі складу корабельної десантної групи здійснили перехід морем у строях та ордерах. Під час цього навчання вони відпрацювали організацію протиповітряної та протикатерної оборони, артилерійські стрільби, заходи протипідводної й протидиверсійної боротьби та висадку морського десанту на необладнану ділянку узбережжя. Усі дії відбувались у тісній взаємодії з учасниками інших компонентів навчань.

– Під час стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2021» проводився комплекс тактичних навчань з корабельно-катерним складом ВМС. Навчання відбувалися в північно-західній частині Чорного моря  та в пунктах базування. До морських маневрів залучалися корабельно-катерний склад ВМС, підрозділи морської піхоти, морської авіації, авіації Повітряних Сил, катери Державної прикордонної служби України, – зазначив командир флотилії Військово-Морських Сил ЗС України капітан 1 рангу Юрій Федаш.

Відпрацьовувались тактичне розгортання корабельно-катерного складу, універсальна оборона на переході морем, висадка повітряного та морського десанту, вогнева підтримка військ тощо.

Перед десантуванням морської піхоти корабельною тактичною групою було здійснено розвідку можливостей противника на ділянці висадки морської піхоти та за допомогою штатного озброєння знищено вогневі  засоби ворога. До тактичного епізоду «Бій за висадку» долучалась авіація Повітряних сил ЗСУ, а також вертольоти вогневої підтримки морської авіації. Висадку морського десанту на необладнане узбережжя здійснено морським та повітряним способами.

На фінальному етапі проведено практичні бойові стрільби кораблями та катерами з метою підтримки військ, які діють на приморському напрямку.

Фото – Анатолій Гаєвський та Максим Лиманський (Міжнародний благодійний фонд «Повернись живим»)

Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини, Репортаж