На ці запитання відповіді надав військовий експерт Петро Черник. Американці з Талібаном вели переговори понад рік — Процес пошуку формули виходу із цієї фази почався….
«Долі різні, родина — одна». Саме під такою назвою презентована історія зв’язків вірменського та українського народів різних часів та епох у рідкісних фотографіях, документах та експонатах. Експозицію, ініціаторами якої були члени вірменської діаспори в Полтавській області, всебічно підтримали керівництво музейної установи, депутатський корпус обласної ради, ветеранські організації Полтавщини.
— Наші народи й культури об’єднує багато спільного, — розповів директор полтавської філії НВІМУ полковник запасу Віктор Дейнега. — Насамперед це героїчна спадщина визвольних змагань проти фашистської окупації у роки Другої світової війни. Тисячі синів Вірменії з-поміж воїнів інших національностей віддали свої життя за перемогу над гітлерівським нашестям.
Гідно продовжують традиції старших поколінь вірменських звитяжців і нинішні їхні нащадки, яких доля міцно пов’язала з Україною. Приміром, золотими літерами в історію України та Вірменії вписане ім’я Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна. Його самопожертва заради незалежності України — яскравий приклад для наслідування, ствердження ідей гуманізму та високої громадянської свідомості.
Окрім представників органів державної влади, ветеранських осередків та членів вірменської діаспори, участь у відкритті виставки взяли і грузинські спортсмени — учасники міжнародного турніру з кікбоксингу. Почесні гості з великим інтересом ознайомились як з новоствореною експозицією, так і з іншими експонатами виставкових залів музею. Особливу зацікавленість у гостей заходу викликали тематичні зали, присвячені подіям російсько-української війни на Сході країни.
Наприкінці презентації гості та організатори виставки поклали квіти до Стіни пам’яті полеглим на сході нашої держави захисникам України.
Фото автора
Читайте схожі матеріали за посиланням:
Пілоти Тактичної групи «Адам» змогли дроном вигнати окупантів під вогонь нашого кулемета.
Для налагодження доставки води, продовольства та боєприпасів на передові позиції на півночі Харківської області російські окупанти намагаються дедалі активніше використовувати безпілотні літальні апарати.
Штурмова група російських окупантів вирішила знову перебігти через канал Сіверський Донець - Донбас та атакувати позиції 24 механізованої бригади імені короля Данила.
На півночі Харківської області російські військові масово потерпають від розладів шлунково-кишкового тракту.
На Харківському напрямку російські окупанти посилили дистанційне мінування місцевості перед своїми передовими позиціями.
Пілоти 1 штурмового батальйону 92 штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка уразили двох російських солдатів.
Захищаємо світ
від 21000 до 23000 грн
Харків
Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ
На ці запитання відповіді надав військовий експерт Петро Черник. Американці з Талібаном вели переговори понад рік — Процес пошуку формули виходу із цієї фази почався….