ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Завершилися Всеармійські змагання з військового п’ятиборства: хто став найкращим?

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Вересня 2021, 17:47 5

У період з 20 по 24 вересня 2021 року на фондах Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України проводились перші Всеармійські змагання  з військового п’ятиборства. Про їх відкриття АрміяInform уже інформувала.

Нагадаємо, що  до програми п’ятиборства увійшло  п’ять дисциплін: повільна та швидкісна стрільба, подолання смуги перешкод, плавання на 50 метрів із перешкодами, метання гранати на точність та дальність та крос 8 км. Слід зауважити, що саме завдяки нещодавньому відкриттю у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки смуги перешкод за стандартами міжнародної ради військового спорту СІSM і відбулись загалом вищезгадані змагання. У них взяло участь понад 10 команд, які представляли роди та види Збройних Сил України, а також вищі військові навчальні заклади.

Під час напруженої боротьби місця розподілились наступним чином: перше місце виборола команда Військової академії (м. Одеса), друге місце – команда Сухопутних військ; третє – команда Харківського Національного університету Повітряних Сил. В особистому заліку не було рівних старшому лейтенанту  Василю Гілянчуку з Військової академії (м. Одеса); друге місце посів старший  лейтенант Андрій Бибко з Сухопутних військ і третє місце за ще одним офіцером старшим лейтенантом Віталієм Цьомою зі СКА-7.

Фото пресслужби НАСВ

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Спорт