ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Унікальне десантування багатонаціонального підрозділу

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Вересня 2021, 19:28

Під час міжнародних навчань Rapid Trident – 2021 буде здійснено спільне десантування військовослужбовців США, України та інших країн.

Напередодні спільного десантування з військового літака С-130 з застосуванням парашутних систем американського стандарту інструктори США провели масштабне тренування військовослужбовців десантно-штурмових військ ЗСУ. Для цього вони встановили на території міжнародного центру миротворчості та безпеки при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного спеціальний переносний тренувальний комплекс.

– За допомогою цього пристрою ми пояснили загальні принципи десантування з нашого літака, – наголосив інструктор США штаб-сержант Касбон. – Також ми навчимо Українських десантників правильно використовувати американські парашутні системи.

Все тренування було розбито на кілька навчальних місць, де десантники покроково навчались тонкощів здійснення стрибків із військових літаків США.

– Я вперше буду здійснювати стрибок з подібною системою, – поділився десантник ЗСУ Олег. – Звичайно є певні схожості до наших систем, про те це зовсім інші парашути.

Отож, вже зовсім скоро ми побачимо, як у небі України буде здійснено унікальне десантування багатонаціонального підрозділу.

Фото авторів

12

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,