ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Володарі перснів» із Княжої бригади

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Вересня 2021, 11:11

Серед відзнак, якими пишаються військові, окрім державних і відомчих нагород, є й такі, сенс яких зрозуміє лише свій. Володар такої речі посідає належне місце серед вузького кола обраних.

Саме таку відзнаку зробили танкісти окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Це – перстень з емблемою танкових військ ЗС України і номером бригади. Як розповів комбат танкового батальйону підполковник Сергій Корсун: «Цю відзнаку отримують ті, хто відзначився у боях 2014-2015 років. Рішення про нагородження ухвалює командування батальйону.  Причому право носити їх належить не лише тим, хто служить в частині зараз, а й воїнам, які вже відслужили. Всього ми вручили 16 срібних перснів».

Так, серед тих, хто отримав цю відзнаку – колишній командир роти, який під час виходу з Іловайська був поранений та потрапив у полон. Довгих 4 місяці побратими добивалися обміну. Тепер він продовжує службу, але вже в іншій частині. Також персні отримали колишній командир взводу зв’язку, воїни якого забезпечили безперебійний зв’язок під час боїв, колишній командир танкового батальйону і танкісти, що нині служать у бригаді.

Усі вони з честю виконали свій обов’язок перед Україною.

Фото автора, Надії Замрига

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армія і суспільство