ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Підтримкою операцій в Німеччині займатиметься приватний концерн: Rheinmetall став стратегічним партнером Бундесверу

Армії світу
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Вересня 2021, 12:32

Бундесвер уклав контракт із компанією Rheinmetall у рамках свого проєкту «Розгортання оперативної підтримки». Таким чином збройні сили Німеччини зможуть розраховувати на надійного партнера для створення, експлуатації та, у разі необхідності, демонтажу інфраструктури. Про це повідомляється на Armyrecognition.

Довідково: Rheinmetall утворений у 1889 році. Є одним із найбільших виробників військової техніки і зброї в Німеччині та Європі. Основна продукція концерну – військова техніка, зброя, а також виробництво комплектуючих для автомобілів. Штаб-квартира концерну розташована в Дюссельдорфі.

Rheinmetall − одна з трьох компаній, які Бундесвер обрав як стратегічного партнера для підтримки розгортання операцій. Контракт набув чинності з моменту підписання і має початкову тривалість чотири роки. Протягом цього періоду компанія Rheinmetall зобов’язана надавати послуги за запитом Бундесверу.

Відбір партнерів для забезпечення розгортання операцій відбувався в рамках «Програми збільшення кількості підрядників у збройних силах Німеччини (G-CAP)». Ініційований проєкт вимагає від постачальників послуг приватного сектора надавати послуги з підтримки військ під час розгортання операцій. Приймаючи цю політику, Бундесвер приєднався до світової тенденції: багато інших збройних сил покладаються на постачальників послуг для виконання таких завдань. Експерти підрахували, що глобальні продажі цих послуг становлять близько 350 млрд євро щорічно.

Rheinmetall позиціонує себе для вирішення цього зростаючого міжнародного ринку. Група з Дюссельдорфа створила для цього компанію Rheinmetall Project Solutions GmbH, яка буде консолідувати та розвивати ресурси та можливості, необхідні для оперативної підтримки та прагнути надавати послуги на довгостроковій основі. Ця нова сфера бізнесу буде працювати в тісній співпраці з Rheinmetall Canada, спеціальне технологічне ноу-хау якої має намір розширюватися на міжнародному рівні.

Окрім рамкової угоди, нещодавно компанія Rheinmetall Project Solutions виграла контракт на обслуговування цілодобового моніторингу оперативної бази з використанням прив’язного аеростата спостереження.

Керуючий директор компанії Rheinmetall Project Solutions GmbH Деніз Акітюрк зазначив: «Ми задоволені цим успіхом і пишаємось тим, що Бундесвер обрав нас партнером для інфраструктури під час розгортання операцій. Ми можемо запевнити наших клієнтів, що ім’я Rheinmetall буде означати максимальну надійність, продуктивність та гнучкість у цій новій сфері бізнес».

Укладений контракт насамперед має на меті розвантажити війська і дозволити приватній промисловості створити оперативну інфраструктуру. Це включає, наприклад, житло, водопостачання, вироблення електроенергії, харчування, послуги з утилізації відходів та пральні тощо.

Підготував Микола Федорків

Читайте нас у Facebook
По Сумщині протягом дня росіяни здійснили 23 обстріли

По Сумщині протягом дня росіяни здійснили 23 обстріли

По Сумській області протягом дня 27 травня російські окупанти здійснили 23 обстріли.

Україна подякувала Новій Зеландії за підтримку

Україна подякувала Новій Зеландії за підтримку

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Нової Зеландії Вінстоном Пітерсом.

Захисники Часового Яру показали, як яскраво спалили російський Т-90М та змусили ворога втікати

Захисники Часового Яру показали, як яскраво спалили російський Т-90М та змусили ворога втікати

Захисники Часового Яру Донецької області показали відео, як яскраво спалили російський танк Т-90М «прорив» та змусили ворога втікати.

У ВМС ЗСУ розповіли, як Україні пощастило щодо російських підводних човнів

У ВМС ЗСУ розповіли, як Україні пощастило щодо російських підводних човнів

Начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня України і одночасно речник Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук розповів, як Україні пощастило щодо російських підводних човнів.

Володимир Зеленський зустрівся з іспанськими парламентарями

Володимир Зеленський зустрівся з іспанськими парламентарями

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з іспанськими парламентарями – представниками всіх партій Конгресу депутатів та Сенату Генеральних кортесів.

Рустем Умєров закликав Захід надати Україні дозвіл бити наданою зброєю на більшу відстань

Рустем Умєров закликав Захід надати Україні дозвіл бити наданою зброєю на більшу відстань

Міністр оборони України Рустем Умєров закликав західних партнерів надати Україні дозвіл бити їхньою зброєю на більшу відстань.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Стрілець-гранатометник (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Оператор відділення наземних роботизованих комплексів

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Начальник електростанції

від 20000 до 22000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Начальник служби захисту інформації в автоматизованих системах, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Командир машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Військовий кухар

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України