ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

…Коли сяючі очі дітей додають сил захисникам України

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Вересня 2021, 12:08

Ракетну бригаду «Свята Варвара» відвідали школярі старших класів навчально-виховного комплексу № 9 міста Хмельницький.

Майже сотня юнаків та дівчат познайомилися з устроєм життя, розпорядком дня військового колективу, відвідали автомобільний парк, їдальню, ознайомилися з основними зразками озброєння і військової техніки, посиділи на солдатських ліжках, переглянули презентаційний фільм про минуле й сьогодення ракетників та музейний комплекс бригади.

− Ми регулярно запрошуємо до себе в гості школярів, організовуємо для них екскурсії, бо розуміємо, наскільки важливо виховувати в них патріотів своєї армії, своєї країни, − каже тимчасовий виконувач обов’язків заступника командира бригади з морально-психологічного забезпечення майор Віктор Гаврилюк. – У такий спосіб ми розповідаємо і показуємо дітям, хто такі захисники України, чим вони займаються і що вони роблять для мирного та спокійного життя, чим викликаємо в них повагу і шану до професії військовослужбовця.

Подібні заходи мають і досить дієвий зворотній ефект. Вони залишають багато позитиву не лише в дітей, а й у військовослужбовців бригади, яким дуже приємно, що юнаки з дівчатами щиро цікавляться їхньою буденною діяльністю. Їхні сяючі очі додають сил під час виконання головного обов’язку захисників – боронити Україну і її майбутнє – дітей.

Фото автора

Олексій Наконечний

Стежте за нами в Instagram