ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Незабаром 80 квартир «під ключ» отримають військові Одеського гарнізону

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Вересня 2021, 13:52 24

Найближчим часом щасливими новоселами стануть 80 родин військовослужбовців Одеського гарнізону. Так, Державна спеціальна служба транспорту, що займається реконструкцією 80-квартирного будинку на вулиці Фонтанська дорога 14, вийшла на «фінішну пряму».

Тепер у красивій п’ятиповерхівці з просторими коридорами в обрамлені нової плитки зі свіжим професійним ремонтом важко впізнати колишню курсантську казарму Одеського інституту Сухопутних військ, яку не пожалів ані час, ані недобросовісні підрядники. Як розповів заступник командира військової частини – головний інженер підполковник Микола Бут, реконструкція будівлі розпочалась ще у 2011 році. Проте у 2018 будівництво припинилось, а об’єкт був залишений без нагляду аж до початку 2020 року. Тоді рішенням Міністра оборони України добудову доручили Державній спеціальній службі транспорту. І в короткі терміни відновлювальні підрозділи 8-го навчального Чернігівського центру приступили до робіт.

– Ми зіткнулися з тим, що приміщення було у жахливому стані: електропроводка вирвана, натяжні стелі порізані, вхідні двері вибиті та зламані, труби та прилади опалення пошкоджені тощо. Те, що до нас тут робили, практично все довелося демонтувати через недбальство будівельних фірм. До того ж деякі  виконані попередниками роботи не відповідали сучасним Державним будівельним нормам. Наприклад, нам довелося заново переробляти утеплення фасаду, підсилення будинку, оздоблювальні роботи, внутрішні інженерні мережі тощо, – розповів підполковник Микола Бут.

За словами офіцера, хоча для такого обсягу робіт було вказано досить стислі терміни, та й виникали різного роду нюанси щодо дотримання технологічних процесів, проте все це не стало на заваді й вдалося взяти високий темп.

Уже завершилися оздоблювальні та малярні роботи. На разі здійснюються заходи з оформлення документації для введення об’єкту в експлуатацію. Тож всі 80 квартир «під ключ»  готові зустрічати новоселів.

До слова, окрім омріяних квартир, для військових приємним бонусом стане стоянка для авто, дитячий майданчик та неймовірно красиві сучасні газони.

Фото автора

12
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Соціальний захист