ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

1200 мешканців Харківщини цієї осені стануть солдатами-строковиками

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Вересня 2021, 20:05

«Робота в одній команді заради якісного відбору громадян на військову службу – головне наше завдання від сьогодні і до завершення призовної кампанії «Осінь-2021».

Із цих слів розпочав свій виступ директор департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної держадміністрації Олексій Максимов під час  iнстpукторсько-методичного збору із членами обласної та всіх районних призовних комісій щодо порядку організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2020 року.

Захід тривав на базі  Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

– Ми успішно провели весняний призов і карантинні обмеженням нам не завадили. Звертаю увагу на своєчасне оповіщення юнаків, перевірку їхніх морально-ділових якостей і проведення ретельного медичного огляду, – зауважив Олексій Максимов.

– Цієї осені 1200 наших земляків віком 18-27 років поповнять лави Збройних Сил України та інших військових формувань. Понад 400 хлопців підуть до ЗСУ, решта – поповнять лави Національної гвардії, ДПСУ та Державної спеціальної служби транспорту. Зауважу, що традиційно жоден солдат-строковик не буде направлятися до району бойових дій на сході України. Серед пріоритетів, вважаю, треба назвати: дотримання соціальної дистанції, роботу з малою кількістю осіб, а також виконання інших вимог у плані боротьби з пандемією, – розповів військовий комісар Харківського обласного ТЦК та СП полковник Юрій Калгушкін.

Далі перед присутніми виступили представники регіональних структур Національної гвардії України та Держприкордонслужби за своїми напрямками роботи під час призовної роботи.

До речі, левову частку iнстpукторсько-методичного  збору присвятили виробленню єдиних підходів під час проведення відбору новобранців та обміну передовим досвідом. Озброєні новими знаннями учасники заходу повернулися до свої обов’язків як представників обласних чи районних призовних комісій.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook