ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветерани-танкісти Полтавщини відзначили своє професійне свято

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Вересня 2021, 16:59

Урочистий захід з нагоди Дня танкістів відбувся біля пам’ятника легендарній бойовій машині Другої світової війни – танку Т-34, що встановлений на одній із площ обласного центру.

Віддати шану звитяжній праці панцерників різних поколінь та пам’яті полеглих воїнів-танкістів за незалежність України на сході країни зібрались ветерани танкових військ, представники органів місцевої влади, командування військових частин гарнізону, учнівська молодь.

– Сила та міць Збройних Сил та держави в усі роки ототожнювалась насамперед з боєздатністю саме танкових частин та підрозділів, – підкреслив на урочистому мітингу у своєму вітальному слові т.в.о. військового комісара Полтавського об’єднаного ТЦК і СП підполковник Сергій Шкурупій. – Це особливо підкреслили події на Донбасі, коли наші танкісти у прямому сенсі і сталевою бронею, і власними життями стали на заваді російським агресорам. Серед імен героїв-танкістів цих буремних подій не тільки воїни старших поколінь. Близько 70 відсотків нагороджених за героїзм та звитягу воїнів – ровесники нашої Незалежності. Це яскраве свідчення вірності бойовим традиціям минулих поколінь та готовності захистити мир і суверенітет України.

За словами офіцера, сьогодні свідченням зростання авторитету танкових військ серед молоді є той факт, що в нинішньому році близько третини абітурієнтів Полтавщини обрали для навчання інститут танкових військ Національного технічного університету «ХПІ».

Старший сержант запасу Володимир Ромаскевич, зі свого боку, відзначив, що на ветеранський корпус і сьогодні можна покласти найвідповідальніші завдання.

– Колишніх танкістів не буває, – сказав ветеран, ми всі залишаємось у бойовому строю, якими б справами ми не переймались у цивільному житті.

Воїни-танкісти завжди бажані гості в навчальних закладах Полтавщини, де проводять активну військово-патріотичну роботу, керують технічними гуртками, викладають предмет «Захист України», а також займаються волонтерством.

Зі словами щирої вдячності та вітань з нагоди професійного свята присутні ветерани були відзначені від імені командування гарнізону почесними грамотами та подяками. А далі свято продовжили музичні поздоровлення. Їх присутнім подарували артисти обласної філармонії та аматорські колективи міста.

Після завершення заходу учасників та гостей чекала традиційна солдатська каша та щире невимушене спілкування різних поколінь воїнів-захисників.

Фото пресслужби Полтавського обласного ТЦК і СП

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини