ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Міністра оборони України Андрія Тарана з Днем танкістів

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Вересня 2021, 8:09 1

Шановні воїни-танкісти, ветерани танкових військ, працівники танкобудівної галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем танкістів!

Ваш бойовий дух, звитяга, патріотизм є однією із важливих складових непереможності Збройних Сил. Ви щодня демонструєте мужність, героїзм та щиру відданість Українському народові. Бойові подвиги воїнів-танкістів вписали немало славних сторінок у історію нашої незалежної держави.

Безстрашні і готові до подвигу, яскравими прикладами яких є дії танкових підрозділів під час оборони Донецького аеропорту, боїв за Луганський аеропорт, під Дебальцево та у інших найгарячіших точках російсько-української війни. Багато в чому саме завдяки їм вдалося зупинити наступ російських військ.

Легендами незламності та сили людського духу неоголошеної російсько-української війни стали воїни-танкісти Євген Межевікін, Василь Божко, Олександр Лавренко та багато інших. Схиляємо у журбі голови перед пам’яттю воїнів-танкістів, які віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Вічна їм пам’ять!

Щиро дякую кожному танкісту за неймовірну рішучість та безцінний внесок у святу справу захисту України. Окремо хочу висловити вдячність працівникам української танкобудівної галузі. Бажаю всім вам міцного здоров`я, родинного затишку, непохитної стійкості та нових перемог.

Переконаний, разом з вами нам під силу здолати будь-якого ворога. Мирного неба над головою та щастя у вашому домі.

Слава українським танкістам!

Слава Україні!

Міністр оборони України Андрій ТАРАН

Читайте нас в Telegram