ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Міністра оборони Андрія Тарана з Днем фізичної культури і спорту України

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Вересня 2021, 10:17 4

Шановні армійські спортсмени, фахівці фізичної підготовки, тренери, ветерани та шанувальники армійського спорту!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Дня фізичної культури і спорту України!

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали основу суспільства, адже фізична культура і спорт не тільки зміцнюють здоров’я, а й загартовують характер і волю, підвищують працездатність та сприяють гармонійному розвитку особистості.

Видатні досягнення наших спортсменів єднають українське суспільство, викликають повагу до України, її Державного Прапору та Гімну на міжнародній арені.

Вагомий внесок у зміцнення авторитету Української держави та її Збройних Сил роблять військові спортсмени. Вони по праву вважаються національною гордістю, є прикладом для співвітчизників, зразком для наслідування.

Завдяки їх яскравим перемогам на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи Україна займає передові позиції у світовому спортивному співтоваристві. За роки незалежності України армійські спортсмени загалом здобули 85 олімпійських нагород, з яких 27 — золоті, 27 — срібні та 31 — бронзова медалі.

Таких вражаючих результатів важко було б досягти без щоденної підлідної праці тренерів, які вкладають душу в своїх вихованців, передаючи безцінний досвід та виховуючи в них жагу до перемоги.

Дякую всім вам за вагомі спортивні здобутки і наголошую, що Міноборони й надалі приділятимемо особливу увагу розвитку фізичної культури у Збройних Силах України.

Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, оптимізму і натхнення. Завойовуйте нові спортивні висоти і досягаєте нових чемпіонських результатів.

Зі святом!

Міністр оборони України                                                                                                      Андрій ТАРАН

Читайте нас в Telegram