ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До України прибудуть військові з 11 країн-членів НАТО

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Вересня 2021, 14:47 5

У стратегічних командно-штабних навчаннях «Об’єднані зусилля 2021» візьмуть участь загалом військовослужбовці з 15 країн.

Як повідомив під час брифінгу для представників Київської асоціації військових аташе та засобів масової інформації Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний, до проведення стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля — 2021» для спільного виконання навчально-бойових завдань будуть залучені військові підрозділи п’ятнадцяти країн.

Серед них 11 країн-членів НАТО: США, Велика Британія, Німеччина, Канада, Литва, Латвія, Італія, Словаччина, Польща, Угорщина, Румунія та чотири країни-партнери: Швеція, Грузія, Молдова, Йорданія.

Крім того, від Північноатлантичного альянсу, а саме зі Стратегічного командування НАТО з операцій планується участь групи експертів (3 особи + офіцер зв’язку НАТО в Україні).

— Особливістю підготовки до СКШН «Об’єднані зусилля — 2021» є його підготовка за стандартами НАТО, із залученням іноземних представників, — розповів генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Він також зауважив, що міжнародне військове співробітництво і спільні навчання мають мирний характер, слугують елементом стримування агресора та спрямовані на розвиток оборонних спроможностей.

Фото Руслана Тарасова

14

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо