ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Що показує Україна на Міжнародній виставці оборонної промисловості в Польщі

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Вересня 2021, 17:35 9

Цими днями в польському місті Кельце відбувається 29-та Міжнародна виставка оборонної промисловості MSPO 2021. Загальну експозицію державних та приватних вітчизняних зброярів організувала Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «ПРОГРЕС» (ДП «СЗТФ «ПРОГРЕС»), яка входить до складу Укроборонпрому.

Державне Київське конструкторське бюро «Луч» ознайомлює учасників і відвідувачів форуму з ракетним комплексом РК-360МЦ «Нептун» і високоточною реактивною системою залпового вогню «Вільха». Крім того,  представляє розроблений спільно з Telesystem-Mesko легкий протитанковий комплекс «Пірат», який здобув нагороду «Лідер державної безпеки — 2021» в категорії «Інноваційний продукт».

Унікальною новинкою, яку вперше продемонстрували міжнародній публіці, стала керамо-полімерна композитна броня для додаткового захисту легкоброньованої техніки від підприємства ДП «СЗТФ «ПРОГРЕС». Цей виріб є унікальною українською розробкою, на яку розробники отримали 13 патентів на корисну модель, зокрема й на керамічні бронеелементи на основі оксиду алюмінію.

Презентація виконана у вигляді броньованих шестикутників, якими вкрито стінки виставкового стенду. Тому всі охочі можуть наочно побачити, як  можна частково бронювати окремі елементи техніки чи озброєння.

— Співпраця України та Польщі у військово-технічній сфері останнім часом вийшла на якісно новий рівень. Наразі це один з основних елементів стратегічного партнерства наших країн, — зазначив директор ДП «СЗТФ «ПРОГРЕС» Тарас Шийко.

Зі свого боку Шосткинський завод «Імпульс» презентує перспективні підривачі та капсулі боєприпасів.

Також сьогодні не обійшлося без підписаних контрактів України з іноземними партнерами. Зокрема, приватна авіакомпанія «Українські вертольоти» та польська PCO S.A. підписали угоду про співробітництво. Згідно з нею на території України має бути створений Центр технічного обслуговування оптоелектроніки польського виробника. У перспективі подібний центр зміг би обслуговувати будь-які оптоелектронні засоби розробки та виробництва PCO S.A., що можуть бути поставлені в Україну як цивільним, так і військовим споживачам.

Крім того, в об’єднаній експозиції свою продукцію представили інші підприємства Укроборонпрому: Конотопський авіаремонтний завод «АВІАКОН», Луцький ремонтний завод «Мотор», Ізюмський приладобудівний завод, Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП», а також приватні оборонні компанії.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Озброєння та техніка