ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветеранів АТО/ООС запрошують на IT-курси

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Вересня 2021, 15:52 14
Ілюстративне фото

Мрієте стати потрібним та високооплачуваним фахівцем і залишатися ним у найближчі роки? Якщо так, годі зволікати! Адже саме зараз триває набір на курси з web-розробки для ветеранів та ветеранок АТО/ООС від компанії IT BRO.

Навчання проходитиме дистанційно, а відбір учасників здійснюється на конкурсній основі. Загалом організатори планують набрати близько 300 осіб.

Аби мотивувати майбутніх слухачів, організатори перевели проєкт у формат гранту, який назвали на честь свого побратима – героя російсько-української війни Григорія Матяша, який загинув у бою в Пісках 31 липня 2015 року. А це означає, що кожен з учасників має шанс навчатися безоплатно.

Засновниками компанії IT BRO є ветерани, які з 2018 року організовують онлайн-курси для АТОвців, аби допомогти їм отримати престижну професію та адаптуватися до мирного життя.

– Ми добре знаємо, що захисникам та захисницям України насамперед потрібні не пільги і якісь преференції, а дві важливі речі: спільнота, де тебе розуміють, та можливість бути причетним і працювати над чимось важливим. Ми щосили постараємось дати ці два компоненти, а ще купу теорії та більше практики на новому потоці IT BRO Academy з React/Redux, – говориться на сайті компанії.

Ознайомитися з деталями проєкту та подати заявку можна тут. Реєстрація триватиме до 14 вересня, а вже наступного дня всі кандидати на навчання отримають листи про результати відбору та інформацію про наступні кроки.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Соціальний захист