ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Вінниці презентували проєкт «Покоління.Паралелі»

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Вересня 2021, 13:45 3

Повний зал у Veteran Hub Вінниця зібрав допрем’єрний показ першої серії проєкту «Покоління. Паралелі». Проєкт – масштабний, до зйомок залучили істориків, учасників бойових дій на сході України, волонтерів, громадських активістів, митців. Цикл із дванадцяти програм «Покоління. Паралелі» розповідає про Україну – 100, 70 років тому і сьогодні, героїв сьогодення і минулого, про боротьбу та самопожертву, кохання та волонтерство.

Один з учасників проєкту – старший сержант Євген Ісаєв, який у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади був одним із перших, хто пішов захищати Україну на Сході. Каже, долучився, бо відгукнулася тематика.

– Час йде, але ворог залишається той самий, – каже Євген Ісаєв, – На жаль, на телебаченні подібних програм зовсім небагато. Проєкт «Покоління. Паралелі» демонструє, що історія не пробачає помилок. Фільми цього проєкту необхідно показувати й у школах, ВНЗ, щоб люди знали свою історію та розуміли, що наша свобода та незалежність дається великою кров’ю. Сьогодні, так само як і сто років тому, ми об’єднуємось і віримо у те, що в України все вийде.

Про російсько-українську війну розповідають її безпосередні учасники, зокрема ті, хто й досі зі зброєю в руках боронить країну від ворога. А от події минулого відтворили за допомогою історичної реконструкції.

– Хочемо, аби цикл програм переглянуло якомога більше людей, зокрема молоді. Тому, що далеко не кожен добре знає історію нашої країни. Навіть про війну, що триває вже восьмий рік, починають забувати, – прокоментувала режисер проєкту Віта Приймак.

Прем’єра першої серії проєкту «Покоління. Паралелі» відбудеться 12 вересня на вітчизняних телеканалах та на відеохостингу YouTube.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини