У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
В Україні за минулу добу, 3 вересня, виявили 2 614 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.
За добу 03 вересня 2021 року в Україні зафіксовано 2 614 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 196 медпрацівників – 46).
Також за минулу добу госпіталізували 824 особи, зафіксовано 44 летальні випадки, одужали 1 447 осіб.
За добу методом ПЛР протестовано 25 637 осіб, методом ІФА – 7 979, експрес-тестами – 23 234.
За весь час пандемії в Україні захворіла 2 296 155 осіб, одужало – 2 212 313. Всього зареєстровано 53 966 летальних випадків, проведено ПЛР-тестувань – 12 081 160.
У Збройних Силах станом на 10.00 4 вересня на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 85 осіб. Про це повідомили в Командуванні Медичних сил ЗСУ.
Всього за час пандемії одужало 25 353 особи, летальних випадків 95.
На ізоляції (у тому числі самоізоляції) перебуває 20 осіб.
За минулу добу зареєстровано 9 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
З них 6 осіб госпіталізовані до закладів охорони здоров’я.
Вакцинація від COVID-19.
Від початку вакцинальної кампанії у Збройних Силах України 194 819 осіб отримали 1 дозу вакцини.
З них 8 057 військових медиків.
Повторно провакциновано 150 843 особи.
За минулу добу провакциновано 5 338 осіб (перше введення).
Щоб вберегти себе та свою родину від інфікування, Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає зробити щеплення та дотримуватися правил карантину і особистої гігієни. Та нагадує, що для набуття стійкого імунітету, після повторного щеплення, повинно пройти не менше двох тижнів. Тому, бажано не зволікати з їх здійсненням аби уберегти себе та оточуючих від цієї хвороби та пояснити важливість здійснення вакцинації своїм близьким та знайомим.
Цієї ночі українські далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів на російській території.
Почалося бета-тестування автоматичних переведень між підрозділами корпусу без погодження з безспосереднім командиром, яке доступне для солдатів та сержантів.
Після активних штурмів, які супроводжувалися великим втратами, росіяни зменшили інтенсивність атак, бо не мають достатньої кількості піхоти.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…