ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Новітні гвинтівки та пістолети-кулемети для українського війська

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Вересня 2021, 18:23 294

На думку розробників стрілецької зброї,під час проведення війни на Сході України снайперська зброя відіграє дуже важливу роль. Уже у 2017 році вони розробили низку зразків сучасної снайперської зброї й патронів до неї. З-поміж іншого, після проведення тривалих випробувань напівавтоматична снайперська гвинтівка UAR-10 та болтова снайперська гвинтівка UBR-008 вже стали на озброєння українського війська Цього ж року модернізована версія гвинтівки UAR-10, гвинтівка UAR-10 M також пройшла усі випробування та незабаром надійде в підрозділи ЗСУ.

–Гвинтівка UAR-10 в комплекті постачання має магазини, глушник, оптичний прилад тощо. Ефективна відстань, на якій вона працює – 800-1000 метрів, максимальна дальність 1200 метрів. Модернізована гвинтівка UAR-10 працює на меншій відстані, внаслідок того, що має коротший стволта дещо іншу оптику, зменшені габарити.Також відрізняється прикладта кількість і місткість магазинів, –зазначив представник компанії стрілецької нарізної зброї та боєприпасів військового призначення UKROP Андрій Орєшин.

Як зазначає представник виробника, гвинтівка «СГД» хоча і використовується у війську, проте вже вичерпала свій ресурс і має нижчі характеристики, ніж сучасні зразки.

Поряд зізброєю компанія UKROP займається і виготовленням боєприпасів. Це калібри 7,62Х51 мм, 8,6Х70 мм (LapuaMag), які пройшли випробування та прийняті на озброєння у ЗСУ.

Водночас вищезазначеним виробником виготовлюється поряд зі снайперськими гвинтівками штурмові гвинтівки та пістолети-кулемети.

Останньою розробкою є пістолет-кулемет SMG-15 калібром 9Х19 мм, довжиною 620-750 мм, який важить близько 3 кілограмів, надійний та простий в обслуговуванні та призначений для використання сил спеціального призначення. Він має просту установку прицілів, тактичних ліхтарів, лазерів та інших аксесуарів. Значною перевагою його є ергономіка.Нині він проходить випробування.

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Озброєння та техніка