ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Візит делегації України до США є дуже предметним і добре підготовленим – Володимир Зеленський

Новини Новини світу та України
1 Вересня 2021, 11:31
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент України Володимир Зеленський відзначає, що візит української делегації до Сполучених Штатів Америки відбувається надзвичайно результативно, інформує пресслужба Офісу Президента України.

«Минув перший день візиту нашої команди до США. Хочу подякувати всім як з української, так і з американської сторони. Я вважаю, що підготували предметний візит. Складний з точки зору кількості зустрічей. Але найголовніше – щоб була не кількість, а якість», – сказав глава держави у коментарі представникам ЗМІ у Вашингтоні.

Володимир Зеленський зазначив, що у вівторок, 31 серпня, відбулася змістовна зустріч з міністром енергетики США та були підписані важливі документи.

«Ми бачимо, що буде комплексна інвестиція в атомну енергетику України. Це – перший важливий крок. Ми шукали інвестицій. Зараз маємо підтримку», – наголосив він.

Президент також зауважив, що побачив підтримку з боку Міністерства енергетики США у питанні «Північного потоку – 2» і загроз енергетичній безпеці України та Європи від цього проекту.


Дрони з «тіньового флоту»: росія 19 місяців шпигувала за базами НАТО та ядерними об’єктами Європи
Дрони з «тіньового флоту»: росія 19 місяців шпигувала за базами НАТО та ядерними об’єктами Європи

росія протягом 19 місяців вела скоординовану повітряну розвідку над територією понад 12 країн НАТО та Ірландії.

«Людина йде до людини»: у 21-му армійському корпусі назвали головний мотив повернення військових після СЗЧ
«Людина йде до людини»: у 21-му армійському корпусі назвали головний мотив повернення військових після СЗЧ

Головною причиною, яка спонукає військовослужбовців повертатися після самовільного залишення частини, є довіра до командира та підрозділу.

Ростовський суддя отримав підозру за незаконний вирок українському військовополоненому
Ростовський суддя отримав підозру за незаконний вирок українському військовополоненому

Українські правоохоронці повідомили про підозру судді з Ростова-на-Дону, який виніс незаконний обвинувальний вирок українському військовополоненому.

Оббріхував воїнів «Азову», катував побратимів, хотів вступини у «Вагнер»: експолоненому повідомлено про підозру
Оббріхував воїнів «Азову», катував побратимів, хотів вступини у «Вагнер»: експолоненому повідомлено про підозру

Про підозру повідомили військовослужбовцю НГУ, який, перебуваючи в полоні, шкодив іншим полоненим та хотів у складі «вагнеров» воювати проти України.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Зв’язківець (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Спеціаліст холодильного обладнання, апаратник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

WorkUa Командир ремонтно-відновлювального взводу

від 60000 до 130000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

RobotaUa Спеціаліст оператор протидії технічним розвідкам

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Бойовий медик

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328