ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дружба Дніпра та фрегата «Гетьман Сагайдачний» стає міцнішою

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Вересня 2021, 13:57 5

Флагман Військово-Морських Сил Збройних Сил України фрегат «Гетьман Сагайдачний» отримав чергову партію шефської допомоги від міста Дніпро. Як повідомили у Дніпровської міськраді, шефство над фрегатом було взято ще три роки тому, щоб допомагати з господарсько-побутовими потребами корабля.

За словами командира фрегата «Гетьман Сагайдачний» капітана 2 рангу Олексія Корецького, який є випускником Дніпровської флотилії, вони потоваришували з містом Дніпром, яке є рідним для нього.

– Шефська допомога дуже важлива. Є речі, якими забезпечує держава. Втім, нині війна, і левова частка коштів йде на підтримку оборони. Тому шефська допомога дозволяє покращити побут військовослужбовців та їхнє перебування на кораблі, – зазначив офіцер.

Зі свого боку українські військові моряки допомагають хлопчикам та дівчаткам, які вирішили пов’язати свою долю з морем. Курсанти Дніпровської флотилії юних моряків та річковиків здійснюють навчальні поїздки та проходять практику на фрегаті «Гетьман Сагайдачний». На кораблі майбутні військові моряки долучаються до повсякденного життя судна, набувають навички дій в екстремальних ситуаціях.

Як розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Міського палацу дітей та юнацтва Юлія Сидорова, діти на власні очі бачать, що таке військовий корабель, його устрій, спілкуються з командою корабля.

– Наші вихованці неодноразово проходили морську практику на славетному фрегаті, де здобували навички рульових, мотористів, матросів, – повідомила Юлія Андріївна.

Фото Дніпровької міськради

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство