ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ЗС України збільшують кількість фахівців американських HMMWV

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Серпня 2021, 16:11

Протягом тижня на базі однієї із військових частин автотехнічного забезпечення Озброєння Командування Сил логістики ЗС України відбулися курси підготовки фахівців технічного обслуговування та водіїв автомобілів HMMWV за участі представників Національної гвардії США.

Про це інформує сайт Збройних Сил України.

Особовий склад водіїв, інструктори та техніки підрозділів з питань експлуатації, технічного обслуговування автомобілів HMMWV ознайомились з сучасними приладами діагностування, обслуговування та ремонту цих машин, розробкою програми управління, організацією технічного обслуговування і програмами підготовки водіїв. Крім цього, спільно з американськими колегами були проведені заняття з практичного водіння автомобілів удень та у нічний час.

За словами начальника управління забезпечення військовою технікою Центрального управління забезпечення військовою технікою Озброєння КСЛ ЗС України Андрія Яковенка, під час проведення курсів військовослужбовці, окрім набуття практичних навичок, обмінялись досвідом щодо питань експлуатації, ремонту, обслуговування та практичного водіння автомобілів HMMWV з урахуванням застосування їх у бойових умовах.

Самі ж учасники заходу зазначають, що найкориснішим виявилось спілкування з іноземними партнерами та обмін досвідом.

По закінченню курсів військовослужбовці-водії, інструктори та техніки підрозділів від видів, родів (сил) Збройних Сил України отримали відповідні сертифікати.

Як повідомляла АрміяInform, у січні 2021 р. наша держава отримала зі США військовий вантаж, до якого входили американські армійські позашляховики HMMWV, 10 швидкісних катерів, понад 70 надувних човнів та інше супутнє обладнання. А в березні 2021 р. у межах програми «Ініціативи безпекової допомоги Україні» доставлено до Одеси близько 350 тонн американського військового обладнання та спорядження для потреб Збройних Сил України.

17
1
Читайте нас у Facebook