ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З неба на землю швидко і точно!..

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Серпня 2021, 8:01

На Хмельниччині завершились змагання на найкращу команду інструкторів виведення груп повітряним шляхом та найкращий підрозділ «Крило» Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Участь у першості взяли інструктори з повітрянодесантної підготовки та визначені оператори штатних груп спеціального призначення військових частин ССО з усієї України.

Головний суддя змагань — начальник повітрянодесантної служби управління підготовки Командування ССО підкреслив, що участь у змаганнях взяли понад пів сотні військовослужбовців.

— Це вже п’ятий поспіль чемпіонат. Та лише цього року ми до звичного формату щорічних змагань інструкторів залучили операторів з бойових підрозділів. Так, кожну військову частину представляли дві команди. Інструктори змагались у точності приземлення з 1500 метрів та в груповій повітряній акробатиці з 3000 метрів. Військовики груп «Крило» — в особистій першості на точність приземлення й на дальність десантування в командній першості. Власне, підрозділ мав у бойовому спорядженні зі зброєю, засобами індивідуального бронезахисту, зв’язку тощо десантуватися з висоти 3000 метрів на віддаленні в чотири кілометри від місця приземлення і потрапити якомога ближче до центру кола діаметром 30 метрів. Підкреслю, що командири груп самостійно проводили розрахунки швидкості польоту повітряного судна, парашутних систем, силу вітру на різних висотах, враховували інші важливі чинники і обирали точку відділення від вертольота, але не ближче ніж 4000 метрів, — наголосив головний суддя змагань.

За підсумками першості, звання чемпіонів серед команд інструкторів виведення повітряним шляхом і підрозділів «Крило» вибороли спецпризначенці морського центру спеціальних операцій.

Усі переможці, призери в командних видах змагань і в особистому заліку на точність приземлення нагороджені кубками, медалями, цінними призами, подарунками із символікою Сил спецоперацій та 5-го чемпіонату ССО.

Фото та відео автора

23

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook