ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Десантно-штурмових військах визначили найкраще гранатометне відділення

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Серпня 2021, 18:07

Серед військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відбувся конкурс на найкраще гранатометне відділення АГС-17. Про це повідомили у Службі зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

На загальновійськовому полігоні поблизу Житомира воїни-десантники змагалися у декількох номінаціях. Зокрема спортивній, діях відділення в обороні та наступі, а також під час потрапляння в засідку.

Протягом тижня гранатометники демонстрували навички у проведенні розвідки цілей, їх виявлення, визначення їх пріоритетності, влучну стрільбу та багато іншого.

– Учасники конкурсу показали високий рівень підготовки, а також мали змогу підвищити свою професійну майстерність, обмінятися знаннями та практичним досвідом, – зазначає головний суддя конкурсу майор Анатолій Цюренко.

Суддівська колегія конкурсу підкреслює, що основна мета цього заходу полягає у підвищенні зацікавленості особового складу щодо поглиблення свого професійного рівня, а також обмін професійним досвідом між загартованими в боях воїнами.

За підсумками конкурсу, найкращими гранатометними відділеннями АГС-17 серед військових частин та підрозділів ДШВ ЗС України стали воїни-десантники з 81-ї окремої аеромобільної бригади, 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України та 25-та окрема повітрянодесантна Січеславська бригада.

Зазначимо, що конкурс на найкраще гранатометне відділення АГС-17 у Збройних Силах України  відбудеться у вересні цього року.

Читайте нас у Facebook