ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Полтавці та харків’яни виборювали першість у рамках змагань Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО

Спорт
Прочитаєте за: 2 хв. 1 Серпня 2021, 10:58

Футбольний матч другого колу ветеранського чемпіонату відбувся на Полтавському стадіоні «Динамо». Команді воїнів-авіаторів «ФК-18» протистояв один із фаворитів дивізіону харківський футбольний клуб «Слобожанщина».

– Це вже друга зустріч наших команд, – розповів начальник фізичної підготовки і спорту окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського капітан Віталій Верзілов. – У першому матчі перемогу святкували харків’яни, сьогодні ж ми налаштовані відстояти наші ворота та по можливості відіграти втрачені очки.

Після традиційного жеребкування та привітань команди хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих на сході українських воїнів та по свистку головного судді розпочали футбольну баталію.

Матч видався напрочуд напруженим та динамічним. Уже з перших хвилин зустрічі гості повели активний наступ на ворота полтавців, застосувавши комбінаційну гру по усій площині поля. Воїни-вертолітники вдало стримували натиск «Слобожанщини», використовуючи атаку від оборони та гру в короткий пас. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі й лише на 30-й хвилині харків’яни відкрили рахунок.

Після перерви гості підсилили атакувальну ланку та збільшили темп гри, що дало їм змогу закріпити успіх і закінчити поєдинок з рахунком 10:3 на свою користь.

За словами  учасників матчу, головним переможцем зустрічі став позитивний заряд бадьорості, доброзичливості та міцна віра у перемогу України над російським агресором на Сході країни.

Чергові футбольні матчі команд відбудуться чітко за планом турнірної таблиці чемпіонату. Зокрема, полтавці готуються до поєдинку з кременчуцькими ветеранами.

Загалом, за Кубок Героїв АТО у цьому році змагаються  98 команд учасників бойових дій, ветеранів російсько-української війни. У іграх беруть участь більше ніж 3000 захисників України.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Українська ППО знищила дві російські ракети та три розвідувальні БПЛА

У ніч на 20 квітня російські окупанти атакували Україну трьома балістичними ракетами «Іскандер-М», двома зенітними керованими ракетами С-300/С-400 із Бєлгородської області рф, а також двома керованими авіаційними ракетами Х-59/Х-69 із акваторії Чорного моря.

Сьогодні у Дніпрі — день жалоби за загиблими від російських ударів

Сьогодні, 20 квітня, у Дніпрі оголосили днем жалоби за загиблими від російських ударів.

На Херсонщині через ворожі обстріли загинула людина

Минулої доби через ворожі обстріли Херсонщини загинула людина, пошкоджені житлові будинки, об’єкт критичної інфраструктури та газогін.

У Середземному морі ворог збільшив кількість ракетоносіїв

Станом на ранок 20 квітня на бойовому чергуванні у Чорному та Азовському морі ворожі кораблі відсутні.

Війська росії атакували ракетами промислову інфраструктуру Запоріжжя

Сьогодні під ранок 20 квітня російські загарбники завдали ракетного удару по промисловій інфраструктурі Запоріжжя.

За добу на фронті — понад сотня боєзіткнень, противник атакує на шести напрямках

Протягом минулої доби відбулося 102 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 29 ракетних та 67 авіаційних ударів, здійснив 67 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.