ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У гірсько-штурмовій бригаді служить «Людина-оркестр»

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Серпня 2021, 13:26 7

Гірський штурмовик «Музикант» отримав псевдо від побратимів відповідно до своєї професії. Проте якщо порахувати кількість інструментів, які опанував цей талановитий хлопець за час навчання, його сміливо можна називати «Людиною-оркестром». Богдан грає на гітарі, фортепіано, контрабасі, ударній установці, кількох духових інструментах, а ще — співає!

Йому лише 22 роки, 14 з яких присвятив музичній освіті: 8 років музичної школи, 4 — коледжу, 2 — університету. Поки вчився, постійно брав участь у різних всеукраїнських і міжнародних конкурсах. Неодноразово ставав лауреатом, має безліч дипломів і нагород. Богдан старанно навчався, будував музичну кар’єру. Планував вступити на магістратуру, але в останній момент передумав і пішов до війська.

— З дитинства, крім музичних інструментів, цікавився зброєю, тож хотілося поєднати ці два захоплення, — зізнається воїн. — Серед моїх рідних і друзів — жодного військового, тож я навіть не уявляв, що таке армія, як тут все влаштовано. Пішов до військкомату, сказав, що я музикант, що хочу служити у військовому оркестрі. Мені одразу дали відношення, особову справу. Сказали: «Все, їдь у свою частину». От тільки у відношенні написали «стрілець – помічник гранатометника». Але я не шкодую, що так сталося. Адже, як потім дізнався, у військових оркестрах майже не займаються вогневою підготовкою.

З військової частини Богдан поїхав у навчальний цент опановувати свою військову спеціальність. Каже, хороша школа, багато чого навчився, проте більшість знань усе ж отримав від бойових побратимів безпосередньо на передовій.

У гірсько-штурмовій бригаді «Музикант» служить уже понад рік. Він переконаний: як справжній митець не зупиняється на опануванні одним інструментом, так і справжній воїн не мусить обмежуватися одним видом зброї. Тож у найближчому майбутньому планує опанувати ПКМ, АГС, СПГ. Проте і музику Богдан покидати не збирається. Під час відпустки хоче поїхати на кілька вокальних конкурсів. Зізнається, мріє взяти участь у «Голосі країни».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Life story