ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дніпрі з вчителями предмета «Захист України» провели спеціальний тренінг

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Серпня 2021, 18:49 6

У Дніпрі на базі стрілецького полігона «Снайпер» відбувся дводенний тренінг для вчителів предмета «Захист України». У польових умовах інструктори, які мають бойовий досвід, провели заняття з тактичної медицини, вогневої підготовки тощо.

Як розповів один із вчителів Андрій Бондарчук, програма тренінгу, який у такому форматі відбувався вперше, була доволі насиченою й цікавою.

–  Зокрема, відпрацьовували евакуацію, поділився він. – Так, за планом, медики, одним із яких був я, повинні були врятувати життя побратимів й пройти через території, що обстрілюють. Чого тут можемо навчити дітей: для молодших – це стрільба з пневматичної зброї, для старших – стрільба з автомата Калашникова,  й найважливіше – навчання тактичної медицини.

Зі слів директорки департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’ї Білої, ідея проведення вишколу виникла взимку.

 – Тоді ми зустрілись із вчителями предмета «Захист України» й обговорили, що допоможе їм у роботі. Порушили питання щодо інструктажу саме для вчителів, щоб вони свої знання могли передати дітям, бо цей предмет дуже важливий саме у практичних заняттях. Ми поговорили нині й з’явилася після тренувань пропозиція – приїздити сюди частіше й навіть на три дні, тобто з двома ночівлями, – розповіла пані Дар’я.

Організатори зазначають, що тренінг спеціально провели перед першим вересня, щоб вчителі змогли одразу передати свої здобутки школярам.

 Фото Дніпровської міськради

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство