ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Радник Представництва НАТО в Україні оцінив процес трансформації професійної військової освіти

Військова освіта та наука Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Серпня 2021, 15:16

У третій завершальний день навчально-методичного збору наукових та науково-педагогічних працівників, офіцерів постійного складу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського перед учасниками заходу виступив радник з питань професійної військової освіти Представництва НАТО в Україні підполковник Стасіс Палдунас.

Про це повідомляє Міністерство оборони України з посиланням на інформацію пресслужби Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Під час своєї доповіді офіцер зосередив увагу на здобутках, викликах та перспективах Збройних Сил України та університету зокрема, у справі трансформації системи професійної військової освіти. Він наголосив, що задум створити в Україні систему професійної військової підготовки на основі стандартів НАТО активно втілюється у реальність.

‒ Змінилася філософія ставлення до підготовки сержантів та офіцерів, що є фундаментальним фактором. Наразі Україна працює над законом, який невдовзі пройде перше читання, що виокремлює професійну військову освіту як окрему складову освітньої системи. Це є великими здобутками, ‒ зазначив підполковник Стасіс Палдунас.

Він також повідомив, що одним із перспективних напрямків, якому наразі приділяється багато уваги, є запровадження процедур планування НАТО, впровадження філософії тренування лідерства та реструктуризація професійної військової підготовки офіцерів відповідно до рівнів L1-L5.

‒ Звичайно, коли станеться перехід на систему рівнів L1-L5, нам необхідно буде запровадити відповідні курси та синхронізувати їх між собою. І це стане викликом для нас й, зокрема, для фахівців Національного університету оборони України, над яким ще треба буде потрудитися, ‒ додав Стасіс Палдунас.

Підсумовуючи, Радник Представництва НАТО в Україні констатував той факт, що процес трансформації військової професійної освіти в Україні перебуває на вірному шляху та має підтримку від Альянсу. Він також наголосив, що одним із пріоритетних напрямків діяльності НАТО залишається вивчення англійської мови. У контексті цього навчальними місіями реалізується концепція підготовки тренерів. І найближчою метою є завершення підготовки українських інструкторів із конкретних предметів, що стосуються стандартів НАТО або відповідно до вимог Збройних Сил України, які зможуть самостійно на належному рівні здійснювати підготовку особового складу.

 

Об’єкт ядерної інфраструктури поблизу ЧАЕС після атаки російського БПЛА: опубліковані нові фото
Об’єкт ядерної інфраструктури поблизу ЧАЕС після атаки російського БПЛА: опубліковані нові фото

Офіс Генерального прокурора опублікував фото з місця удару російського дрона по території Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.

Володимир Зеленський прибув до Британії, де відбудеться зустріч у форматі E3 плюс Україна
Володимир Зеленський прибув до Британії, де відбудеться зустріч у форматі E3 плюс Україна

Президент України Володимир Зеленський у неділю прибув з офіційним візитом до Великої Британії.

Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів

Пілоти Департаменту активних дій ГУР МОУ показали, як нищать особовий склад ворога та спопеляють ворожі військові цілі на Запорізькому напрямку.

СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин
СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин

Слідчі СБУ вважають воєнним злочином російський удар по будівлі Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, який знаходиться біля ЧАЕС.

Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ
Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог  атакував на Гуляйпільському напрямку, де відбулося 20 боїв.

Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків
Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків

Оператори 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» зробили успішну засідку.

ВАКАНСІЇ
Служба в ЗСУ (не чекай на повістку, а дій сам)

від 20100 до 130000 грн

Херсон, Херсонська область

Командир взводу

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Пожежник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Радіотелефоніст, військовослужбовець в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Стрілець

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Механік-водій 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---