ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Депутати Європарламенту відвідали Маріуполь і прифронтове Широкине

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Серпня 2021, 19:52

Делегація депутатів Європейського парламенту відвідала район проведення операції Об’єднаних сил, щоб ознайомитися з поточною безпековою ситуацією на Приазов’ї.

Іноземних гостей супроводжував заступник Командувача об’єднаних сил полковник Михайло Драпатий.

Під час візиту до Маріуполя гості ознайомилися з актуальною політикою безпеки та соціально-економічною ситуацією в регіоні. Також європарламентарі відвідали Маріупольський торговельний порт, обговорили проблематику його діяльності й наслідки морської блокади в районі Азовського моря та Керченської протоки.

Під час зустрічі з військовослужбовцями Об’єднаних сил, які стримують збройну агресію Російської Федерації на Маріупольському напрямку, іноземні партнери звернули особливу увагу на застосування під час проведення ООС сучасних технічних засобів розвідки, зокрема безпілотних літальних апаратів, а також вивчили потреби наших військових для надання допомоги.

Крім того, закордонні гості відвідали прифронтове селище Широкине, де оглянули зруйновану ворожими обстрілами інфраструктуру, а також ознайомилися з діяльністю військовослужбовців, які обороняють Приазов’я.

Звіт про поїздку в Україну робоча група згодом надасть європейській громадськості та до Європарламенту.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Новини