ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент України поспілкувався з міністром Європи та закордонних справ Франції під час святкових заходів до Дня Незалежності

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Серпня 2021, 19:00

Президент України Володимир Зеленський поспілкувався з міністром у справах Європи та закордонних справах Франції Жаном-Івом Ле Дріаном, який прибув до Києва для участі в урочистих заходах з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Глава держави поінформував співрозмовника про безпекову ситуацію на Донбасі, де зберігаються вкрай високі ризики, а також про кроки, які здійснила Україна на виконання домовленостей, досягнутих під час останнього саміту в Нормандському форматі у грудні 2019 року.

«Ми зробили все від нас залежне для виконання досягнутих домовленостей», – зазначив Володимир Зеленський.

Він наголосив, що допоки немає прогресу в мирному врегулюванні на Донбасі, тиск на Росію повинен зберігатися.

Глава Української держави подякував Франції за участь у інавгураційному Саміті Кримської платформи 23 серпня.

«Розраховуємо, що ваша держава й надалі долучатиметься до роботи цієї ключової для нас ініціативи», – зазначив Володимир Зеленський.

Президент України обговорив з міністром у справах Європи та закордонних справах Франції актуальні питання двосторонньої співпраці. Співрозмовники торкнулися подальшої реалізації підписаних та ратифікованих нещодавно українсько-французьких міжурядових угод, а також інших перспективних проектів співпраці, зокрема у транспортній галузі.

Володимир Зеленський висловив сподівання, що всі актуальні питання будуть обговорені під час планованого візиту в Україну Президента Франції Еммануеля Макрона.

Офіс Президента України

Читайте нас у Facebook