ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Найбільший синьо-жовтий стяг Одеси замайорів у Міжнародному аеропорту

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Серпня 2021, 10:54

У  Міжнародному аеропорту «Одеса», на площі перед пасажирським терміналом, відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. До цього там був встановлений 50-метровий флагшток. Найбільший синьо-жовтий стяг Одеси за розміром 48 квадратних метрів.

У заході взяли участь керівники та представники органів державної влади, громадських організацій, волонтери, керівництво Міжнародного аеропорту «Одеса», керівний склад органів військового управління.

– З нагоди відзначення 30-річчя незалежності України, у рамках реалізації проєкту «Найбільший Державний Прапор України»,  в 7 обласних центрах, зокрема і вмісті Одеса, встановлено великий флагшток із Державним Прапором, який сьогодні ми піднімали разом з усією країною. Крім того, з нагоди Дня Державного Прапора України на кораблях, у військових частинах, в закладах та установах національного флоту також відбувся ритуал підняття Державного Прапора України та Військово-Морського Прапора Збройних Сил України, – зазначив командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Він також зауважив, що для українського воїна прапор України – це не просто символ держави. Для того, аби синьо-жовтий стяг майорів у всіх куточках Батьківщини, наші захисники героїчно захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, дивують увесь світ своєю мужністю та звитягою.

Незабутню атмосферу свята створював оркестр Військової академії (м. Одеса) та дитячий танцювальний ансамбль.

До слова, урочисті церемонії підняття Державного Прапора України відбулися також біля адмінбудівель Одеської облдержадміністрації та міськради, участь в яких взяли керівники ОДА, депутати, військові та громадські активісти.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram